Skoč na obsah Skoč na menu
nová stránka

UEM ECO TOUR 2010

PDF  poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

UEM ECO TOUR 2010

Tohtoročné mototuristické podujatie Európskej motocyklovej únie (UEM) ECO TOUR 2010 sa uskutoční na trase San Maríno - Kalivia Thourikou (Aticca,Grécko) v termíne 15.-18.mája 2010.

 

Čo je to  ECO Tour ?  Mototuristické podujatie UEM  zamerané na zvýšenie uvedomenia si dôležitosti životného prostredia medzi Európskymi motocyklovými jazdcami. Tento rok sa uskutoční druhý ročník tohto podujatia, pričom v roku 2009 sa UEM v rámci Eco tour 2009 zapojila do obnovy lesov v Grécku, ktoré boli zničené požiarmi.

Na pripomenutie si cieľov prvého ročníka ECO TOUR je cieľovou krajinou i v roku 2010 Grécko - oblasť Aticci, mestečko Kalivia Thourikou, kde sa v spolupráci s miestnymi študentmi vysadilo 1000 stromov. Podujatie začína v San Maríne  15. mája 2010 príchodom a ostrý štart je z historického centra San Marína 16.mája. Účastníci Eco tour pokračujú do Ancony, kde sa nalodia na trajekt Ancona-Patras a pokračujú po gréckom území až do cieľa mestečka Kalivia Thourikou.
UEM pozýva všetky európske federácie, aby sa tohto podujatia zúčastnili a tým podporili snahu zosúladiť turistické aktivity a ochranu životného prostredia.

V prípade záujmu o účasť na podujatí je potrebné urýchlene kontaktovať sekretariát SMF, kde vám poskytneme formuláre prihlášok a podmienky účasti.

Viac informácií o tomto podujatí nájdete na: http://www.uem-moto.eu/

© 2021 Slovenská motocyklová federácia | smf@smf.sk | podmienky používania | rss export
Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | tvorba web stránok